Nakręć się na wybory!

Nakręć się na wybory!

„Nakręć się na wybory!” to konkurs organizowany przez Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, w którym za pomocą krótkich filmów młodzież promuje wybory europejskie. 

W ramach konkursu należało nagrać spot filmowy zachęcający do brania udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się już 25 maja. W finale konkursu znalazły się 23 prace – 11 w kategorii gimnazjów i 12 w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Zostały one wyselekcjonowane spośród nadesłanych 327 prac. Teraz to Państwo możecie zdecydować kto zostanie zwycięzcą konkursu biorąc udział w internetowym głosowaniu.

Zwycięzcy głosowania internetowego zostaną zaproszeni do Warszawy na uroczystą galę, która odbędzie się w marcu w siedzibie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Nagrodą za zwycięstwo w głosowaniu internautów będą smartfony – otrzymają je wybrane przez internautów zespoły. Więcej informacji o konkursie można znaleźć tutaj.

Głosować na najlepszą pracę, „nakręcającą na wybory” można na stronach internetowych www.nakrecsienawybory.pl oraz www.nakrecsienawybory.eu do 3 lutego 2014 r.

<< Wstecz