Licytacja WOŚP: komplet piśmienniczy Pierre Cardin od europosła Jana Olbrychta!

Licytacja WOŚP: komplet piśmienniczy Pierre Cardin od europosła Jana Olbrychta!

Jak co roku w styczniu, ponoworoczna inicjatywa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powraca do nas ze zdwojoną siłą. Doceniając skuteczność i ogromną wartość jaką niesie ze sobą inicjatywa Jurka Owsiaka, Jan Olbrycht czynnie wspiera tę styczniową akcję. Tym razem, 27. osłona WOŚP skoncentrowana jest na pomocy najmłodszym i najmniejszym – a zatem zebrane środki przekazane zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu szpitali dziecięcych. Sposobów wsparcia Orkiestry jest wiele: począwszy od przekazania datku do „wośpowych” skarbonek aż do licytacji w charytatywnych aukcjach.

Poseł Jan Olbrycht przekazał Orkiestrze komplet piśmienniczy. Korzystając z opisu stworzonego przez brukselski sztab WOŚP przestawiamy komplet jako „Coś ekskluzywnego. Zaczął Pierre Cardin, Sygnował Polski Komitet Olimpijski a na aukcje Fundacja WOŚP przekazał europoseł Jan Olbrycht. Do fantu dołączony jest miły list”.

 

 

Każdego, kto chciałby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a tym samym zdobyć upominek od europosła Jana Olbrychta zachęcamy do udziału w licytacji dostępnej pod linkiem: LINK.

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Wstecz